Haber

35. Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası 9 Haziran’da başlıyor

Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası, sigortacılık sektörünü 35. kez bir araya getiriyor

Milli Reasürans’ın düzenlediği geleneksel “Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası”nın 35’incisi 9-11 Haziran tarihlerinde Miltaş Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en önemli kurumsal spor organizasyonlarının ortasında yer alan Turnuva, bu yıl yerli ve yabancı 64 oyuncunun kıyasıya mücadelesine sahne olacak.

Türkiye’nin en köklü spor organizasyonlarından biri olan “Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası”nın 35’incisi bu yıl 9-11 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Miltaş – Suadiye Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan Turnuvaya iç pazarın yanı sıra çok sayıda uluslararası firmadan katılım sağlanacak. 3 gün sürecek olan Turnuvada 32 takım ve 64 sporcu mücadele edecek.

Uzun yıllardır hem yurt içinde hem de yurt dışında ilgiyle izlenen Turnuva sayesinde Türk sigorta piyasası ile ilgili yabancı reasürör ve brokerler sigorta şirketleriyle farklı bir atmosferde buluşma fırsatı buluyor. 1986 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası, Türkiye’nin en uzun soluklu kurumsal organizasyonudur.

Turnuva hakkında bilgi veren Milli Reasürans Genel Müdürü F. Utku Özdemir, “Milli Reasürans olarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınması için çalışırken şubemizin gelişimi için de değerli bir sorumluluk üstleniyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerin yanı sıra spor ve kültür sanat alanında hayata geçirdiğimiz uzun soluklu projeler değerli farkındalıklar sağlıyor. Ayrıca sürdürülebilirlik temel anlayışıyla hayata geçirdiğimiz bu çalışmalarımız, tüm faaliyetlerimiz gibi toplumsal kalkınmayı destekleme amacını da taşımaktadır. Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası da 35 yıldır keyifle düzenlediğimiz etkinliklerden biri. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce çocuk ve gencin faydalandığı Miltaş Spor Tesislerimiz, bu etkinlikle Türkiye’den ve uluslararası piyasadan çok sayıda sigortacı, reasürör ve brokeri buluşturuyor.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu