Yaşam

Bu hafta dizi yok, neden olmasın? 6-12 Şubat tarihlerinde dizi olmayacak mı, neden olmasın? Bu hafta ATV, Star, Fox, TRT1, Show, TV8 dizileri yok mu?

Bu hafta drama yok mu? Bu hafta drama yok mu? Dizi hafta ortası verdi mi? Dizi neden ortasını verdi? Bugün gösteri yok mu? 6-12 Şubat bu hafta TRT 1, Atv, Star Tv, Fox Tv dizileri olmayacak neden olmasın diziler 1 hafta ara verdi? Detaylar burada…

DEPREM NEREDE, KAÇ KAÇ OLDU?

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay’da büyük yıkım meydana geldi. Türkiye’yi sallayan depremden 9 saat sonra aynı bölgede 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

BU HAFTA DİZİ YOK, NEDEN?

Kahramanmaraş merkezli bir deprem olduğu için ülkemizde birçok kurum ve kuruluş tarafından yardım çalışmaları başlatıldı. Televizyonda ise dizi bu hafta ekranlarda olmayacak. Bu hafta depremle ilgili son gelişmeler ekranlarda olacak. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Ayrıca bazı diziler önümüzdeki günlerde beyin sarsıntısı için yardım kampanyası özel programı yapacak.

DİZİNİN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin yeni bölümlerinin önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Bu hafta deprem haberleri birçok kanalda deprem nedeniyle yayınlanacak. Dizi olmayacak. Birçok kanalda beyin sarsıntısı ile ilgili programlar ekrana gelecek.

onikisubathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu