Haber

İsmailağa Cemaati hatibi Hüseyin Çevik’ten skandal sözler: Yarın bir gün nokta nokta çocuklar kızınızı gelin sanacak varsa fotoğrafı silin.

Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kızı HKG ile 29 yaşındaki Kadir İstekli’yi dini nikahlı nikah masasına oturttuğu iddianamesi kabul edildi. İlk duruşma 22 Mayıs’ta görülecek.

SOSYAL MEDYADAKİ VİDEO YAPILI OLAYLAR

Hukuki süreç devam ederken internete düşen bir video büyük infial yarattı. Cinsel istismar skandalıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İsmailağa Cemaati hatiplerinden Hüseyin Çevik’in kullandığı ifadeler yeni bir tartışmayı alevlendirecek türden.

“NOKTA NOKTAYI ANLIYORSUN ÇOCUK”

Çevik şu kelimeleri kullandı; “6 yaşında bir çocuk tasdik törenindeki şeyle fotoğraf çekiyor,” 6 yaşında gelin oldu.” Yarın bir gün nokta nokta çocuklar kızınızı gelin sanacak, değil mi? Ne güzel bir kelime değil mi Nokta-nokta-nokta çocuğunu anladınız.

“GERÇEK İLE BOŞUN SAVAŞI KIYAMEYE KADAR DEVAM EDECEKTİR”

Youtube’da trendlere baktım bu iftira haberleri iki üç trendde ve izlenme çok düşük bu haberlerin yalan olduğunu gösteren videomuz 200 bine yakın. Her taraftan İslam’a saldırılar var. Durmadılar, durmayacaklar. Hak ile batıl arasındaki savaş kıyamete kadar devam edecek, tarafımızı layıkıyla seçelim. Bakın ben o fotoğrafı çektiğimde o fotoğraflar çıkmadı. Hani aileyle görüşülmüş, ben habersizken o görüntüyü çekmiştim, ‘Orada bir şey yok, kimseye iftira atmayın’ dedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu