Yaşam

Kızılcık Şerbeti canlı izle! Show TV Kızılcık Şerbeti 7. bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Show TV 9 Aralık’ı canlı izle!

Kızılcık Şerbeti Altın Sinema imzalı, ilk bölümü 28 Ekim 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın yaptığı, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Kızılcık Şerbeti canlı izle! 9 Aralık Show TV Kızılcık Şerbeti 7. bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Canlı TV izle!

TAÇ ŞERBETİ CANLI İZLEYİN!

TAÇ ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti 6. Bölümde; Ömer ve Kıvılcım, çocuklarının arasındaki sorunu çözmek için bir takım çözümler üretecek ve bu faaliyetler sonucunda yakınlaşacaklardır. Kocası Mustafa’yı parlatmak isteyen Nilay’ın aklı yine kurnazlara çalışacak ve amacına ulaşamayacak ve kayınpederi tarafından azarlanacaktır.

Aşklarının gücüyle evdeki sorunların üstesinden gelen Doğa ve Fatih için her şey yolunda giderken Doğa’nın masum bir hareketi Ünal ailesi tarafından yanlış anlaşılacak ve genç çift yeni bir krizin eşiğine gelecektir. .

Pembe’nin Alev’e yaptığı haksızlığı düzeltmek için harekete geçen Abdullah, kendisini sürpriz bir şekilde olayın içinde bulacaktır.

Kızılcık Şerbeti’nin son bölümü hd tek kesit olarak sizlerle, iyi seyirler.

TAÇ ŞERBET DÖKÜMÜ

barış kılıcı

Evrim Alasia

Settar Tanrıöğen

Sıla Türkoğlu

Sibel Taşçıoğlu

Doğukan Güngör

Müjde Uzmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu