Haber

Manavgat’ta Çalıntı Motosiklet 20 Gün Sonra Bulundu

Manavgat ilçesinde bir otelin önünden çalınan motosiklet, 20 gün sonra Yukarı Hisar Mahallesi’ndeki parkta bulundu. Motosikletini kurtaran Nebi Tanacı, çalanların motosikletine büyük çapta zarar verdiğini söyledi.

Edinilen bilgiye göre, Kızılağaç Turizm Bölgesi’ndeki bir otelde çalışan Nebi Tanacı, 27 Haziran gecesi otelin önüne park ettiği 15 PV 298 plakalı motosikletinin çalındığı iddiasıyla jandarmaya giderek başvuruda bulundu. Motosikletin çalındığı yerde inceleme yapan ve çevrede kamera olmadığı için görüntüye ulaşamayan jandarma ekipleri, motosikleti bulmak için çalışma başlattı.

Motosikletle ilgili müjdeli haber bugün öğle saatlerinde geldi. Yukarı Hisar Mahallesi’nde Antalya Caddesi üzerinde bulunan bir geçitte, plakası çıkarılmış, şasi numarası işlenmiş ve düz kontak yapılmış bir motosikletin bulunduğu ve bu motosikletin çalınan motosiklete çok benzediği bildirildi. Manavgat Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri motosiklette parmak izi çalışması yaparken, motosiklet Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Jandarma Karakolu ekipleri tarafından Nebi Tanacı’ya teslim edildi.

Nebi Tanacı, gece çalıştığı için sürekli çalıştığı için motosikletini güvenliğe yakın bir yere park ettiğini belirterek, “Gece motosikletimin çalındığını öğrenince hemen jandarmaya başvurdum. 20 gün sonra motosikletim burada bulundu. Elektrik aksamı başta olmak üzere büyük çapta hasar görmüş. Yine de motosikletimi geri aldım. Emeği geçenlere teşekkür ederim.” – ANTALYA

elmali-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu