Yaşam

MasterChef Tanya, Yarışmacıların Kaldığı Ev Hakkında Bomba Açıklamalarda Bulundu!

MasterChef All Star’ın sevilen yarışmacılarından Tanya Kilitkayalı, Demet Akalın ve Jess Molho’nun sunuculuğunu yaptığı Gel Let’s Talk’a konuk oldu. Programla ilgili ipuçları veren Tanya, MasterChef konukevinde kalan yarışmacıların hayatlarından da bahsetti.

KAYNAK: Demet ve Jess ile Konuşalım/ TV8

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=wwti5…

MasterChef’in sevilen yarışmacısı Tanya Kilitkayalı, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Jess Molho’nun sunuculuğunu yaptığı Gel Let’s Talk programında yer aldı.

MasterChef hakkında bilgi veren ve MasterChef yarışmacılarının kaldığı ev hakkında ipuçları veren Tanya’nın telaffuzları çok konuşuluyor.

Demet Akalın’ın ‘Evde mi kalıyorsun?’ sorusu Soruya ‘Evet’ yanıtı veren Kıbrıslı yarışmacı, MasterChef yarışmacılarının kaldığı ev hakkında şunları söyledi:

“Genellikle kızlar orada kalıyor. Evlerinde kalanlar da var. Zamanımız olduğunda evde yemek yapmaya çalışıyoruz. Ancak çekimler çok yoğun olduğundan genelde yapamıyoruz.”

Jess Molho’nun ‘Yemekleri kim yapıyor?’ Soruya Tanya, “Genellikle birlikte yapıyoruz. Akşamları ne yemek istiyorsak mutfağa gidiyoruz, yemeği hazırlıyoruz, hep birlikte pişiriyoruz. O kadar dönüşümlü olarak yapmıyoruz. “

Molho’nun sorusu: ‘Yarışmanın gerilimini evinize taşıyor musunuz?’ Tanya soruya şu yanıtları verdi:

“Hayır, burada olanlar burada kalacak. Zaten bir anlık. Gergin oluyoruz, birbirimize kızıyoruz ama dışarı çıkıp kahve içtiğimizde hiçbir şey olmamış gibi oluyor.”

Tanya’nın açıklamalarını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu