Haber

Sakarya’nın tanıtımı için önemli bir ofis

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin turizmine katkı sağlayacak bir çalışmayı daha hayata geçirdi. Millet Bahçesi’nde hizmete başlayan Turizm Tanıtma Ofisi, Sakarya’ya gelen yerli ve yabancı turistlere rehber olmayı hedefliyor.

Sakarya’nın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerine dair tüm bilgilerin yer aldığı tanıtım ofisinde, talep eden ziyaretçilere dergi ve broşürler sunuluyor. Projeyle yeşili, mavisi ve kırsal turizmiyle güçlü olan Sakarya, her alanda tanınacak ve şehre gelen ziyaretçilerin daha fazla vakit geçirmesine olanak sağlayacak. verimli olması sağlanacaktır.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, turizm alanında verimliliğe vurgu yapılarak, “Sakarya tarihi, doğası ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin eşsiz illeri arasında yer alıyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak tüm yenilikleri geliştiriyoruz. turizm alanında da bu bilinçle gelişiyoruz.Bu çalışmalar kapsamında Millet Bahçesi’nde yakın zamanda faaliyete geçirdiğimiz Turizm Tanıtım Ofisi, Sakarya’ya gelen yerli ve yabancı tüm misafirlere daha verimli hizmet sunmayı hedefliyor. “Bu vesileyle şehrimizin turizmine katkı sağlamaya devam edeceğimizi belirterek tanıtım ofisinin şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
nakliyat
Başa dön tuşu