Haber

Xi: Yeni Kalkınma Modelinin Kurulmasını Hızlandırmak İçin Çalışmalar Sürüyor

PEKİN, 1 Şubat (Xinhua) — Aynı zamanda Çin Komünist Partisi (ÇKP) Merkez Komitesi Genel Sekreteri olan Çin Devlet Başkanı Xi Jinping, yeni bir kalkınma modelinin kurulmasını hızlandırma ve büyümeyi artırma çabalarının değerini vurguladı. geliştirme güvenliği ve inisiyatif.

Xi, Salı günü öğleden sonra katıldığı 20. ÇKP Merkez Komitesi Siyasi Bürosu’nun ikinci grup çalışma oturumunda açıklamalarda bulundu.

Xi, yeni kalkınma modelinin kurulmasını hızlandırmanın, İkinci Yüzyıl Hedefine ulaşmak ve kalkınma ve güvenliği sağlamak için stratejik bir karar ve gelecekteki kalkınma inisiyatifini ele geçirmek için stratejik bir plan olduğunu söyledi.

Çinli lider, Çin’in ancak yeni bir kalkınma modelinin kurulmasını hızlandırarak ekonomisinin temellerini sağlamlaştırabileceğini ve kendi kalkınmasının güvenliğini ve istikrarını artırabileceğini söyledi.

Xi, yalnızca bu şekilde Çin’in her türlü öngörülebilir ve hayal edilemez fırtına ve rüzgârda hayatta kalma, rekabet etme, gelişme ve devam etme yeteneğini artıracağını ve Çin ulusunun büyük dirilişinin ertelenmeyeceğini veya kesintiye uğramayacağını umuyordu. büyük bir çağdaş sosyalist ülke olacaktı. devlet haline getirme amacına ulaşabileceğini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu