Haber

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı’nın şoförü intihar etti

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muharrem Özen’in sürücüsü Ayhan A., makam odası yanındaki odada, Özen’in müdafaasına ilişkin silahla hayatına son verdi. Prof. Dr. Özen’in de makamında olduğu sırada yaşanan intihar sonrasında soruşturma başlatıldı. Ayhan A’nın borçları nedeniyle intihar ettiği bedellendiriliyor.

T24’ün haberine nazaran; intihar dün öğlen saatlerinde, Prof. Dr. Muharrem Özen’in makam odasının yanında sekreteryası ile iç içe bulunan müdafaa ve sürücülerin kullandığı odada meydana geldi. Makam odasında konuklarıyla toplantı halinde olan Özen’in kendilerine ayrılan kısımda tek başına bekleyen muhafazası, lavaboya giderken silahını odada bulunan masanın çekmecesine bıraktı. Muhafazanın lavaboda olduğu sırada odaya gelen Özen’in sürücüsü Ayhan A., bir müddet odada oturduktan sonra masanın çekmecesinde silahı buldu.

Odanın kapısını kapatan Ayhan A., çekmeceden aldığı silahla ömrüne son verdi. İtina ve konuklarının odadaki yalıtım nedeniyle silah sesini duymadıkları, müdafaanın sesi üzerine odadan çıkarak, Ayhan A’nın cansız vücudu ile karşılaştıkları öğrenildi.

Olaya ait soruşturma başlatıldı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu