Teknoloji

Tanıdık Yüzler Yeni Mortal Kombat 1 Fragmanlarıyla Geri Dönüyor

San Diego Comic-Con 2023 Etkinlik sırasında NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1 için bir panel düzenledi. Bu panelde oyun için iki yeni fragman yayınlandı. Yeni Mortal Kombat 1Dizinin tanıdık yüzleri fragmanlarla geri dönerken geçtiğimiz aylarda bir sızıntı da doğrulandı.


İlginizi çekebilir: Mortal Kombat 1’in Quitality Özelliği Ortaya Çıktı


Bildiğiniz üzere resmi duyurunun ardından Amazon İtalya sitesinde Kombat Pack içeriği sızdırılmıştı. Daha sonra kaldırılsa da paketin içeriğine dair detaylar eli çabuk olan kullanıcılar tarafından not edildi.

SDCC 2023 Festivalinde Yeni Mortal Kombat 1 Fragmanları Ortaya Çıktı

Geliştirici stüdyo tarafından yayınlanan Kombat Pack fragmanı ile birçok kez sızdırılan ve dedikodusu çıkan Homelander (The Boys) ve Peacemaker karakterlerinin yeni oyuna konuk olarak katılacağı doğrulanırken tıpkı Predator, Rambo, RoboCop, Terminator, Xenomorph ve daha birçok karakterin yanı sıra Quan-Chi, Ermac, Image Comics karakteri Omni-Man ve Takeda da içerikte yer alıyor.

Panel sırasında yayınlanan bir başka fragmanla da serinin aslarından Baraka, en son Mortal Kombat X’te yapay zeka karakteri olarak karşımıza çıkan Li Mei ve Tanya’nın da geri dönüş yapan oynanabilir karakterler olarak takımda yer alacağı müjdelendi. Bu karakterlerin yanı sıra Darrius ve Goro da Cameo savaşçıları listesinde yer alacak.

PC, PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023tarihinde mevcut olacak.

derecikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu