Teknoloji

The Sims 4 Riviera Retreat ve Cozy Bistro Kitleri Geliyor

Electronic Arts ve Maxis, bilgisayarda EA uygulaması (Mac’te Origin), Epic Games Store ve Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için bugün itibarıyla dağıtıma çıkan The Sims 4 Cozy Bistro Kit ve The Sims 4 Riviera Retreat Kit ’i tanıttı.

The Sims 4 Season of Love ile havuz kenarında dinlenme alanlarını düzenleyip ve mükemmel romantik randevu için en inanılmaz bistroda şık bir gün geçirmek mümkün olacak.

The Sims 4 Riviera Retreat ve Cozy Bistro

Yeni The Sims 4 Kitleri ile Farklı Deneyimler

Riviera Retreat ile zamansız, antik veya günümüzdeki çağdaş stillerle bezenmiş huzurlu alanları yaratabilecek, alçı dokular, dekoratif kemerler ve akan şelaleleri rahat keten mobilyalar, hasır şezlonglar ile vahanızı çevreleyen rustik bir manzarayı yaratabileceksiniz.

Cozy Bistro ise akşamları romantik mum ışığında ve gün boyunca güneş ışınları altında en güzel kahveyi yudumlamak için eşsiz bir ortam yaratmanızı sağlayacak. Uzun cam pencereler ve kapılar, cilalı metal aksanlar, bistro masa ve sandalyeler ve “vintage” duvar dekorlarla, komşularınızla veya arkadaşlarınızla görüşmek için konforlu, büyüleyici, rahat bir ortam ambiyansı yaratmak mümkün olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu